آنتن دیجیتال سوزوکی

در سیستم مالتی مدیا پیشرفته کاسکا مخصوص سوزوکی گرندویتارا امکان استفاده از گیرنده تلویزیون دیجیتال استفاده فراهم شده است. این گیرنده  بصورت بخشی از گیرنده تلویزیون دیجیتال از تجیهزات جانبی سیستم مالتی مدیا می باشد ، سیستم پخش دیجیتال درتمام شهرهایی که سیگنال دیجیتال توسط صدا سیما پشتیبانی میشود قابل استفاده میباشد.

 

در حقیقت گیرنده دیجیتال شرکت دهکده جهانی تیونر دیجیتال بهینه سازی شده توسط متخصصان داخلی این شرکت میباشد که با نصب این محصول بر روی خودرو این امکان برای شما بوجود میاید تا تصاویر بیست و یک شبکه تلوزیونی داخلی را با بهترین کیفیت دریافت دارید و از وجود مشکلاتی نظیر برفک دارشدن تصویر و غیره, تصویر تلوزیون شما را مبرا میسازد.

 

لازمه گرفتن تصاویر دیجیتال در خودرو ابتدا داشتن دی وی دی تصویری با امکان پذیرش ورودی صدا وتصویر (AV) میباشد، میتوان باخرید بسته کامل آنتن دیجیتال از شرکت دهکده جهانی ونصب تخصصی آن در خورو که توسط متخصصین مجرب و دوره دیده این شرکت انجام میشود، از تصاویر باکیفیت تلویزیون در تمامی شهرهای کشور پهناور ایران وتمامی جاده هایی که سیگنالهای صدا وسیمای ایران درآنجا وجود دارد بهره مند گردید.

 

مدت زمانی که نصب آنتن دیجیتال شرکت دهکده جهانی نیاز دارد درحدود چهل و پنج دقیقه است و لازم به یادآوری میباشد که نصب تمامی آپشنهای خودرو در شرکت دهکده جهانی به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی بصورت رایگان است و تمامی لوازم فروخته شده در این شرکت تحت آزمایشات فنی کارشناسان با تجربه این شرکت قرار گرفته وتائیده فنی از واحد فنی(R&D) این شرکت را کسب نموده اند، که گواه بر مرغوبیت این محصولات میباشد.

 

شما با نصب آنتن دیجیتال می توانید تعداد 21 کانال تلویزیون و رادیو داخل کشور را در حین حرکت و در سرعت های بالا با کیفیت بسیار عالی مشاهده نمایید و بصورت مستمر از خدمات شرکت دهکده جهانی بهره مند گردید.