نقشه رهیابی

شرکت دهکده جهانی ، هر6 ماه یکبار نقشه رهیابی اتولوکس با قابلیت اجرا بروی انواع برندهای DVD را ارایه می نماید. از کلیه دوستانی که تمایل دارند بروی خودروی خود که دارای دستگاه مالتی مدیا کاسکا یا سایر دستگاههای مولتی مدیا می باشد از نقشه رهیابی اتولوکس استفاده کنند دعوت می شود با شرکت دهکده جهانی تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را اخذ نمایند.نقشه اتولوکس شامل نقشه کل کشور ایران به همراه کلیه جزئیات می باشد و برای هر خودرویی که سخت افزار GPS و ورودی SD CARD داشته باشد به راحتی قابل استفاده می باشد. مدل مخصوص SD نقشه OTOLUX بروی دستگاه رهیاب G50قابل استفاده می باشد.

 

لازم به ذکر است دارندگان محترم خودروهایی که روی دستگاه DVD خودرو خود از نقشه OTOLUX استفاده می کنند، می توانند به صورت آنلاین نقشه رهیاب خود را از طریق همین سایت بروز رسانی کنند.

استفاده از نقشه رهیاب اتولوکس بروی دستگاه های DVD فابریک خودروهای کیا و هیوندایی و دنا :

دارندگان محترم خودروهای اسپرتیج ، النترا ، سوناتا ، سانتافه ، توسان ، اپتیما و دنا می توانند کارت حافظه نقشه رهیاب اتولوکس را بر روی DVD فابریک خودروی خود نصب نموده و از قابلیت رهیابی آن بهره مند شوند. فعال سازی رهیاب این خودروها بدون هیچگونه دستکاری در سخت افزار و یا نرم افزار اصلی دستگاه صورت می پذیرد. پس از نصب رهیاب بر روی سیستم، مشکل عدم نمایش ویدئو در حین حرکت که بر روی همه این سیستم ها به صورت پیش فرض وجود دارد به صورت نرم افزاری و بدون باز کردن دستگاه و یا دستگاری در سیم کشی خودرو رفع خواهد شد.باتوجه به اینکه نصب این رهیاب تنها با قرار دادن کارت حافظه رهیاب (SD رهیاب) بر روی دستگاه DVD خودرو امکان پذیر است، بنابراین همه عزیزان می توانند آن را بر روی خودروی خود نصب و استفاده نمایند.

مشخصات نقشه رهیاب اتولوکس :

♣ نقشه کامل کوچه به کوچه و خیابان به خیابان کلیه شهرها ، شهرک ها و روستاهای ایران

♣ نمایش پلاک ساختمان ها در شهر تهران

♣ نمایش شماره تلفن اماکن

♣ جستجو بر اساس نام محله ها

♣ سیستم جستجو بر اساس خلاصه نویسی

♣ محاسبه مکان دقیق شما روی نقشه (زمانی که در کوچه های نزدیک به هم هستید)

♣ اطلاع از میزان سرعت مجاز در هنگام نزدیکی به دوربین های کنترل سرعت

♣ اطلاع از نزدیکترین اماکن با ذکر فاصله از محل قرارگیری شما مانند: پمپ بنزین ، بیمارستان ، رستوران ، اماکن تفریحی و....