DVD کاسکا + ریموت کنترل

- قابليت پخش کلیه فرمت های صوتی و تصویری و اطلاعات از قبیل CD و DVD با فرمتهاي :

. DVD,VCD,MP3,WMA,MPEG4,JPEG ,…

- قابليت اتصال به دستگاهApple IPOD

- قابليت خواندن فايل از روي SD Card (داراي ورودی کارت حافظه SD RAM)

- قابل كنترل از روي فرمان

ادامه مطلب...

کروز کنترل فابریک سوزوکی

كروز كنترل ابزاري براي ثابت نگاه داشتن سرعت خودرو در ميزان مورد درخواست راننده است ،‌براي مثال اگر سرعت را روي 120 كيلومتر بر ساعت تثبيت نمائيد ، خودرو به صورت اتوماتيك تحت هر شرايطي اين سرعت را براي شما ثابت نگه مي دارد حتي در سربالائي ها، وزش باد مخالف وسراشيبي ها سرعت شما تغيير نخواهد كرد.
ادامه مطلب ...

آنتن دیجیتال تلویزیون فابریک سوزوکی(DVBT)

در سیستم مالتی مدیا پیشرفته کاسکا مخصوص سوزوکی گرند ویتارا امکان از گیرنده تلویزیون دیجیتال استفاده فراهم شده است. این گیرنده که بصورت بخشی از گیرنده تلوزیون دیجیتال از تجیهزات جانبی سیستم مالتی مدیا می باشد ، سیستم پخش دیجیتال درتمام شهر هایی که سیگنال دیجیتال توسط صدا سیما پشتیبانی میشود قابل استفاده میباشد.
ادامه مطلب ...

سنسور پارک ( سنسور دنده عقب )

در زمان استفاده از دنده عقب فاصله خودرو تا مانع به صورت متراژ نمایش داده می شود و زمانیکه فاصله تا مانع به حد مشخصی می رسد (0.3 متر) سیستم آلارم استپ میدهد .
ادامه مطلب ...

دوربین دنده عقب ، دید در شب

در زمان استفاده از دوربین دنده عقب تصویر پشت خودرو به صورت WIDE نمایش داده می شود و این دوربین،قابلیت دید در شب را نیز دارد و همچنین با نصب دوربین دنده عقب این امکان وجود دارد که در زمان حرکت به سمت جلو نیز تصویر عقب خودرو نمایش داده شود.
ادامه مطلب ...

SD نقشه رهیاب (GPS) اتولوکس

مسیریابی و پیداکردن تمامی مراکز مهم و تمامی کوچه ها و بن بست ها ، قابلیت نمایش دوربین های کنترل سرعت، امکان جستجوی نزدیکترین پمپ بنزین، پمپ گاز، بیمارستان، رستوران، اماکن تفریحی، مسجد ، مشاهده پلاک ساختمان ها در تهران ، مشاهده تلفن اماکن و... آپدیت نقشه رهیاب OTOLUX هر 6 ماه یکبار صورت میگیرد.
ادامه مطلب ...

مانیتور پشت سری (مانیتور Head Rest) + ریموت کنترل

با نصب مانیتور پشت سری فابریک می توانید تصویرDVD را در مانیتورهای پشت سری مشاهده نمایید . همچنین دارای قابلیتی است که میتواند تصویری متفاوت با تصویر DVD داشته باشد.برای مثال می توان در مانیتورÂÂ DVD تصویر TV را مشاهده نمود و در مانیتور پشت سری تصویر CD یا SD یا USB را مشاهده کرد.
ادامه مطلب ...

SD card خام 2Giga Byte