مانیتور پشت سری (مانیتور Head Rest) + ریموت کنترل

با نصب مانیتور پشت سری فابریک می توانید تصویرDVD را در مانیتورهای پشت سری مشاهده نمایید . همچنین دارای قابلیتی است که میتواند تصویری متفاوت با تصویر DVD داشته باشد.برای مثال می توان در مانیتور DVD تصویر TV را مشاهده نمود و در مانیتور پشت سری تصویر CD یا SD یا USB را مشاهده کرد.

ادامه مطلب...

مانیتور هدرست با صفحه ی تاچ اکتیو، 9

- بدون DVD، پنل دیجیتالی اینولوکس
- رزلوشن صفحه نمایش: 800(w)x 3(RGB) x 480 (H)
- USB/SD توکار و اسپیکرهای دوگانه / فرستنده IR/FM دوگانه توکار
- OSD چند زبانه: انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی، آلمانی، روسی، ایتالیایی،... / منبع تامین برق: DC12Vادامه مطلب ...

مانیتور پشت سری اکتیو LED 9

- سیستم: PAL/NTSC
- با یک ورودی صدا و دو ورودی تصویر
- رزولوشن صفحه نمایش:( 800(w)×3(RGB)×480(H
- رنگ های موجود: مشکی، بژ، خاکستری.

ادامه مطلب ...

مانیتور پشت سری اکتیو، DVD player، 7

- با درگاه پشتیبانی بارگذار DVD
- MPEG4/DVD/DVCD/DVD+R/DVD-R/VCD/CD/CD-R/MP3/JPEG/Kodak Picture CD
- رزلوشن صفحه نمایش: 800(w)x 3(RGB) x 480 (H)
- فرستنده IR/FM دوگانه توکار / USB/SD توکار و اسپیکرهای دوگانه / قابلیت بازی (بازی های 32 بیت)ادامه مطلب ...

مانیتور پشت سری 7

- سیستم: PAL/NTSC
- با یک ورودی صدا و دو ورودی تصویر
- رزلوشن صفحه نمایش: 800(w)x 3(RGB) x 480 (H)
- منبع تامین برق: DC12V
- رنگ های موجود: مشکی، بژ، خاکستری.
ادامه مطلب ...

مانیتور آینه ای خودرو

ینه ی جلوی خودرو است که در هنگام دنده عقب گرفتن ، راننده می تواند تصویر عقب خودرو را در آن ببیند. نصب این آپشن روی تمامی خودروها امکان پذیر است. نصب در محل انجام می شود.


زنجیر چرخ OTOLUX برای خودروها

جزء آپشن هایی است که پلیس راهور در فصول سرد سال وجود زنجیر چرخ را جهت تردد خودروها اجباری اعلام نموده است و برای سایز چرخ های 16 ، 17 و 18 اینچ مورد استفاده قرار می گیرد.


سنسور پارک ( سنسور دنده عقب )

در زمان استفاده از دنده عقب فاصله خودرو تا مانع به صورت متراژ نمایش داده می شود و زمانیکه فاصله تا مانع به حد مشخصی می رسد (0.3 متر) سیستم آلارم استپ میدهد .
ادامه مطلب ...

دوربین دنده عقب ، دید در شب

در زمان استفاده از دوربین دنده عقب تصویر پشت خودرو به صورت WIDE نمایش داده می شود و این دوربین،قابلیت دید در شب را نیز دارد و همچنین با نصب دوربین دنده عقب این امکان وجود دارد که در زمان حرکت به سمت جلو نیز تصویر عقب خودرو نمایش داده شود.
ادامه مطلب ...

دوربین های CMOS خودرو

- زاویه لنز: ° 170
- روشنایی قابل استفاده
- خروجی ویدئو، سیگنال ویدئو 75Ω @1.0 Vp
- زمان شاتر الکترونیک: 1/6 تا 1/100000 ثانیه
- همگاه سازی داخلیSD نقشه رهیاب (GPS) اتولوکس

مسیریابی و پیداکردن تمامی مراکز مهم و تمامی کوچه ها و بن بست ها ، قابلیت نمایش دوربین های کنترل سرعت، امکان جستجوی نزدیکترین پمپ بنزین، پمپ گاز، بیمارستان، رستوران، اماکن تفریحی، مسجد ، مشاهده پلاک ساختمان ها در تهران ، مشاهده تلفن اماکن و... آپدیت نقشه رهیاب OTOLUX هر 6 ماه یکبار صورت میگیرد.

ادامه مطلب ...

آنتن دیجیتال تلویزیون فابریک سوزوکی(DVBT)

در سیستم مالتی مدیا پیشرفته کاسکا مخصوص سوزوکی گرند ویتارا امکان از گیرنده تلویزیون دیجیتال استفاده فراهم شده است. این گیرنده که بصورت بخشی از گیرنده تلوزیون دیجیتال از تجیهزات جانبی سیستم مالتی مدیا می باشد ، سیستم پخش دیجیتال درتمام شهر هایی که سیگنال دیجیتال توسط صدا سیما پشتیبانی میشود قابل استفاده میباشد.


ادامه مطلب ...

ماساژور صندلی خودرو

تولید ماساژور خودرو برای اولین بار در ایران که از جمله افتخارات شرکت دهکده جهانی می باشد و قابلیت نصب بروی تمامی خودروها را دارد. بـرطـرف نمـودن خـواب آلــودگـی و رفع گرفـتگی و کرخـتی عضلات ، و سیستم قطع اتـوماتیک ماساژور ، نصب داخل صنـدلی ، نه به صـورت روکــش


ادامه مطلب ...

پاور ویندوز برای تمامی خودروها

این دستگاه موجب می شود که در هنگام خارج شدن راننده از خودرو و قفل کردن درب خودرو بلافاصله شیشه ها به صورت اتوماتیک بالا رفته و چنانچه مانعی در سر راه یکی از شیشه ها قرار گیرد فرمان توقف توسط ریموت الکترونیکی صادر می گردد و شیشه در همان نقطه متوقف می شود وجهت ایمنی این عمل را دوبار کنترل کند.شرکت دهکده ی جهانی ارائه دهنده ی پاور ویندوز برای انواع خودروها ( سواری و suv) می باشد این دستگاه همراه با گارانتی و بدون دریافت هزینه ی نصب در داخل شرکت ، به مشتریان عرضه می گردد.ادامه مطلب ...