جی پی اس اتولوکس

جی پی اس اتولوکس

 

 

شرکت دهکده جهانی آریان با بهره گیری از توان جمعی از مهندسان و کارشناسان ایرانی در پایان بیش از یک دهه فعالیت تحقیقاتی و فنی موفق شده است با طراحی نقشه جامع کلیه شهرهای ایران و چهل و پنج کشور جهان، دستیابی به بهترین مسیر ممکن در رسیدن به مقصد و صرفه جویی در مصرف سوخت و زمان را جهت استفاده رانندگان فراهم آورد .سیستمی که شرکت دهکده جهانی به شما عرضه میکند ، نتیجه پیمایش کوچه به کوچه  و خیابان به خیابان در شهرهای ایران پهناور است تا مسیرهای یک طرفه ، دوطرفه ، بن بست ها و یا کوچه های تنگ و باریک شناسایی شوند تا شما قبل از رسیدن به مقصد از تمام جزئیات راه باخبر شوید. این یک انقلاب درحمل و نقل شهری است که ساکنان شهرهای بزرگ در ایران سالها منتظر آن بودند .

 

محصولاتی که توسط شرکت ارائه می گردد به دو دسته کلی تقسیم می گردد :

 

1. سیستم های ردیابی حرفه ای (X6 ، X5 ) انواع خودروهای سبک و سنگین ( اتوبوس ،کامیون ، تریلر و ... ) با قابلیت های امکان کنترل با پیام کوتاه ،دارای باتری برای ذخیره اطلاعات در صورت قطعی برق ، روشن و خاموش شدن خودرو و ...

 

یکی از مشکلاتی که برای مالکان خودرو پیش می آید مشکل امنیت خودرو از لحاظ سرقت می باشد.جهت برطرف نمودن این مسئله راه حل های مختلفی وجود دارد از قبیل دزدگیرها، سیستم های ضد سرقت و... ولی سارقان هر روز راه های جدیدی برای سرقت خودرو پیدا می کنند. دزدگیر جی پی اس (دزدگیر ماهواره ای) به سیستمی گفته می شود که علاوه بر قابلیتهای رایج دزدگیر ماشین، این قابلیت را دارد که وضعیت و موقعیت دقیق خود را به مالک ماشین اطلاع دهد. همچنین با استفاده از سیم کارتی که روی آن قرار دارد هر گونه اتفاق مرتبط به امنیت خودرو نظیر ضربه، جابجایی ماشین، باز شدن درب ها یا روشن شدن ماشین را بدون محدودیت برد به صاحب ماشین اعلام می کند. کلیه عملکردهای این دستگاه، علاوه بر ریموت (کنترل از راه دور) دزدگیر، از طریق اس ام اس (SMS) و همچنین از طریق تماس با منوی صوتی فارسی دستگاه در اختیار شما است.با نصب دستگاه های ردیاب X5 و x6 شما قادر خواهید بود با اطمینان خاطر خودرو خود را پارک کنید تا در صورت جایجایی از طریق یک اس ام اس از این مسئه آگاه شوید!

 

2. سیستم های رهیابی خودرو ( G50 , NB2 ، H50 ، T50 ) و پشتیبانی جی پی اس اتولوکس توسط نقشه دقیق و قابلیت بروز رسانی دو تا سه بار در هر سال

 

رهیاب اتولوکس یک سیستم هوشمند صوتی و تصویری است که نقشه ی مسیر به صورت دقیق همراه با جزئیات کامل در آن ضبط شده و با نصب آن در خودرو شما را از بهترین مسیر و سریعترین راه ممکن به مقصد می رساند. از جمله ویژگی های این دستگاه قابل حمل بودن آن است ، بطوریکه می توانید آن را در کیف دستی و یا حتی در جیب قرار داده و در همه جا و همه وقت از آن استفاده کنید. رهیاب اتولوکس سیستمی است که جستجوگر آن از طریق ارتباط همزمان با چهار ماهواره نیازمند است و در هر شرایط آب و هوایی نیز کار میکند. با فعال شدن سیستم بلافاصله نقشه دقیق محل نمایان شده ، سرعت خودرو و تعداد ماهواره های فعال روی صفحه نمایش داده میشود. از نقطه ای که شما حرکت را آغاز میکنید ، تا رسیدن به مقصد ، نام تمام خیابان ها و کوچه هایی را که وارد آن میشوید بروی صفحه نمایش رهیاب اتولوکس خواهید دید و از طریق سیستم صوتی آنی به سوی مقصد راهنمایی خواهید شد. زمانیکه مقصدی بروی سیستم تعریف میشود ، رهیاب اتولوکس بهترین راه رسیدن به آنرا بسته به موقعیتی که در آن قرار دارید ، به شما اعلام میکند و تا زمانیکه به مقصد نرسیده اید به طور دائم شما را با سیستم صوتی هوشمند ، از درستی راه هایی که درآن حرکت میکنید  آگاه میسازد ، بدین وسیله شما حتی یک کوچه را نیز اشتباه نخواهید رفت . رهیاب اتولوکس همواره قبل از تغییر مسیر چندبار شما را از اقدام بعدی مطلع میکند و زمان کافی برای انتخاب های جدید  را در اختیار راننده قرار میدهد.جالب توجه اینکه بر اساس سرعت مجاز خودرو ، زمان تقریبی رسیدن به مقصد نیز روی صفحه آشکار میشود.شما به کمک سیستم رهیاب اتولوکس ، با انتخاب بهترین مسیر ، سریع تر و راحت تر به مقصد می رسید.