اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

شرکت آرین موتور پویا این خودرو را در دو نوع 1600 و 1800 سی سی عرضه نموده است .نوع 1800 سی سی قابلیت ها و آپشن های مختلفی را دارا می باشد .

 

این خودرو از لحاظ طراحی نسبت به مدل های قبلی بسیار متفاوت و به شوالیه ژاپنی معروف شده است .لنسر در بازار به عنوان یک خودروی اسپورت معرفی شده و این خودرو در مسابقات اتومبیل رانی تا به امروز مقام های مختلفی را کسب نموده است .

 

 

به گفته بعضی کارشناسان میتسوبیشی لنسر بدون لوازم جانبی ( BodyKit ) مثل شوالیه بدون سلاح می باشد استفاده از آپشن های مختلفی مثل فلاپ جلو و عقب ،فلاپ بغل ،آینه های اسپورتی ،بال عقب و . . . لنسر را به یک خودرو جذاب و در عین حال شکیل تبدیل می کند و در حال حاضر نیز این خودرو در میان قشر جوان توانسته است جای خود را باز کند و طرفداران بسیاری دارد .

 

زمانی که وارد خودرو می شوید لوازم و تجهیزات داخلی خودرو از نظر کیفیت و امکانات مشابه ASX می باشد سیستم مولتی مدیا خودرو در حد و اندازه ASX نیست ولی چون قابلیت نصب سیستم های مولتی مدیا مجهز به سیستم رهیابی ( GPS ) و همچنین سیستم ردیابی خودرو ،مانیتور پشت سری ،دوربین دنده عقب را دارد می توان با کمی هزینه خودرویی در حد و اندازه خودروهای دو برابر قیمت آن را در اختیار داشت .

 

این خودرو با توجه به قیمت ،امکانات رفاهی ،کیفیت و تیم خدمات پس از فروش شرکت آرین موتور در کلاس خودروهای سدان می تواند جزء خودروهای برتر کشور باشد .