اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

خودرو پژو 206 یکی از پرفروش ترین خودروهای  ایران به شمار می رود که توسط شرکت بزرگ ایران خودرو ارائه می گردد.خدمات پس از فروش این خودرو برعهده ی نماینگی های ایران خودرو (ایساکو) می باشد.

 

یکی از آپشن های مورد نیاز برای خودرو پژو 206 سیســــــــتم مولتی مدیا (DVD ) می باشد که دارندگان این خودرو می توانند با خرید آن رضایت بیشتری نسبت به خودروی خود داشته باشند. افراد با استفاده از این سیستم می توانند تمامی فایلهای صوتی و تصویری خود را در آن اجرا کرده و از مشاهده ی فایل های تصویری با کیفیت بسیار بالا لذت ببرند.

 

 

با وجود دستگاه دی وی دی بر روی خودرو، امکان استفاده از نقشه ی  GPS (رهیاب)خودرو نیز فراهم می شود بدین ترتیب افراد علاوه بر اینکه نقشه ی کوچه به کوچه و شهر به شهر کل کشور را در خودروی خود دارند، می توانند با دادن مبدا و مقصد مورد نظر سریع ترین و کوتاه ترین مسیر را رهیابی کنند. دارندگان نقشه Gps در خودرو دیگر نگران گم شدن در جاده ها و یا پیدا نکردن اماکن مهم ( پمپ بنزین، بیمارستان ها، رستوران ها و...) نیستند و حتی می توانند زمان رسیدن خود را به مقصد تخمین بزنند.

 

دارندگان خودروهای 206 با داشتن دی وی دی می توانند خودروی خود را مجهز به دوربین و سنسور دنده عقب و آنتن دیجیتال نیز نمایند. در این صورت، هم رانندگان برعقب خودروی خود مســــلط تر می شوند و در هنگام پارک دچار مشکل نمی شوند هم می توانند با داشتن آنتن دیجیتال 21 شبکه ی داخلی را بدون هیچگونه مشکلی حتی هنگام حرکت و سرعت مشاهده کرده و از برنامه ها وسریال های تلویزیونی و از همه مهمتر مسابقات ورزشی و اخبار ها عقب نمانند.

 

شرکت دهکده ی جهانی تامین کننده ی  DVD 206 کاسکا با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد. شرکت این دستگاه را 24 ماه گارانتی نموده و در صورت بروز هر گونه اشکالی خدمات پس از فروش خود را به مشتریان ارائه می دهد.