اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

شرکت خودروساز فرانسوی رنو یکی از بزرگترین شرکتهای خودرو ساز جهان به شمار می رود  و محصولات خود ، اعم از خودرو های سواری و شاسی بلند و کامیون وون و...را به اکثر کشورهای جهان ارائه می کند.شرکت های رنو پارس و نگین خودرو نمایندگی های رنو در ایران خودروهای جدید داستر و کولیوس (دو نمونه از خودروهای SUV) را بتازگی ارائه نموده اند .

 

شرکت دهکده ی جهانی جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان از خودروی رنو اقدام به تامین آپشن های فابریک این خودروها نموده است. این آپشن با نمایی متفاوت منحصرا از این شرکت عرضه می شود.این آپشن ها به ایمنی خودرو کمک کرده و از صدمات ناشی از تصادفات جلو گیری کرده و مانع آسیب دیدگی بدنه ی خودرو می گردد.

 

 

دارندگان خودروهای کولیوس و داستر با نصب آپشن هایی نظیر گاردها یا فلاپ های جلو وعقب  و همچنین رکاب خودرو می توانند جلوه ای زیبا به خودروی خود بخشیده و بدون هیچگونه اضطراب و نگرانی رانندگی کرده و همچنین با آسودگی خاطر خودروی خود را خارج از پارکینگ ها در خیابان ها و کوچه های شهر پارک کنند.

 

علاوه بر این موارد شرکت دهکده ی جهانی این محصولات را همراه با گارانتی عرضه کرده و نصب در داخل شرکت به صورت رایگان انجام می شود.