اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

خودرو سوزوکی ویتارا باظاهری زیبا محصول شرکت ایران خودرو خراسان و تنها شاسی بلند ایرانخودرو می باشد . این خودرو از باکیفیت ترین خودروهای تولیدی کشور است که تمامی قطعات آن فابریک و تحت نظارت شرکت سوزوکی می باشد.ظاهر بسار شیک این خودرو آن را از هرگونه انتقاد مبرا ساخته است و موتور مقول 2400 سی سی آن اکثر خواسته های رانندگی خوب را براورده می سازد. اما بدلیل شاسی بلند بودن این خودرو سوار و پیاده شدن از آن به سهولت انجام نمی شود.

 

شرکت دهکده جهانی ارائه دهنده پارکابی فابریک سوزوکی ویتارا میباشد. با نصب این محصول علاوه بر آراستن سوزوکی مشکلات موجود برای سوار و پیاده شدن این اتومبیل را مرتفع مینماید.

 

پارکابی شرکت دهکده جهانی مجهز به چراغ استقبال بوده که این سیستم باعث تکامل بیشتر خودرو سوزوکی میگردد,بدین صورت که درهنگام باز شدن درب خودرو ، چراق های طراحی شده در زیر پارکابی روشن گردیده و باعث روشن شدن اطراف خودرو به شکل واضح شده وهمچنین در هنگام شب باعث آگاهی رانندگان عبوری معابر از باز شدن درب خودرو میگردد.

 

علاوه بر خصوصیات ذکر شده بانصب پارکابی شرکت دهکده جهانی که در حدود نصف فاصله آینه از خودرو بیرون است  و با توجه به استاندارد بودن این فاصله ،موجب نزدیک نشدن موتور سیکلت سواران به خودرو میگردد . نتیجه این است که خودرو سوزوکی ویتارا خط و خش کمتری برمی دارد.

 

از دیگر مزایای پارکابی شرکت دهکده جهانی که میتوان به آن اشاره نمود این است که محل نصب پارکابی از قبل بروی سوزوکی ویتارا آماده شده و مهره های آن بر روی خودرو سوار شده است و نصب این محصول بدون سوراخ کاری و جوشکاری انجام می گیرد که این پارکابی را از دیگر محصولات مشابه متمایز میدارد , حال آنکه خود پارکابی توسط سه بازو بنام براکت در هر طرف نصب میشود که باعث بسیار محکم نصب شدن آن در محل خود میگردد.

 

از نکات دیگر این محصول میتوان به سبک وزن بودن این قطعه اشاره نمود که در صنعت خودرو سازی بسیار با اهمیت میباشد.

 

شرکت دهکده جهانی با داشتن کادری مجرب و متخصص آماده مشاوره در زمینه انواع آپشن خودرو سوزوکی ویتارا میباشد و سوابق این شرکت نشان دهنده اهمیت موضوع مشتری مداری و توزیع لوازم مرغوب برای مشتریان خوب خود است.