اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

به علت مشغله های زیاد، برخی از افراد هنگام خروج از خودروی خود فراموش می کنند که شیشه های خودرو را بالا برده و بدون بالا بردن شیشه ها درب ماشین را قفل کرده وخودرو را رها می کنند.این امر موجب دزدیده شدن خودرو توسط سارقین شده و آنها به راحتی با پایین بودن شیشه ها درب خودرو را باز نموده و خودرو  یا وسایل موجود در خودرو را سرقت می کنند.

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاهی به نام پاور ویندوز را برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی بر روی خودرو نصب می کنند.این دستگاه موجب می شود که در هنگام خارج شدن راننده از خودرو و قفل کردن درب خودرو بلافاصله شیشه ها به صورت اتوماتیک بالا رفته و این عمل را دوبار کنترل کند.

 

از این رو به رانندگانی که اغلب دچار چنین مشکلی شده و بارها بعد از بازگشت به سمت خودرو با باز ماندن شیشه ها مواجه می شوند توصیه می شود که پاور ویندوز را بر روی خودروی خود نصب کرده و ایمنی آن را افزایش دهند.به طور کلی شرکت نصب این دستگاه را به افرادی که شغل های حساسی دارند مثل پزشکان و یا افرادی که باید از زمان خود حداکثر استفاده را کنند، پیشنهاد می کند.

 

شرکت دهکده ی جهانی ارائه دهنده ی پاور ویندوز برای انواع خودروها ( سواری و suv) می باشد این دستگاه همراه با گارانتی و بدون دریافت هزینه ی نصب در داخل شرکت ، به مشتریان عرضه می گردد.