اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

در نمایشگاه خودرو پاریس امسال اگر فقط یک خودرو وجود داشته باشد که طرفدارا ن مشتاق بیشتری را نسبت به لامبورگینی به خود جذب کرده باشد مدل AMG    است که در جایگاه مربوط به کمپانی مرسدس بنز می توان آن را دید. خودروی اسپرت زرد روشن بنز سرعتی باورنکردنی دارد. این خودرو دومین خودروی اسپرتی است که طراحی و ساخت آن کاملا توسط AMG انجام گرفته و هدف آن رقابت پایاپای با پورشه 911 و جگوار نوع F را دارد.

 

 

درونی: نمای درونی AMG دارای مدل هوا فضایی است که در کابینGT به کار برده شده. نمای وسیع داخلی آن یک داشبورد به شکل بال هواپیما را نشان می دهد. تزئینات مختلفی در صندلی های چرم GMT به کار رفته است مانند: کروم نقره ای رنگ، فیبر کاربن مات، فیبر کربن دارای براقیت بالا، الماس مشکی، و فایبر گلاس نقره ای مات.

 

بیرونی: "عضلانی" و "نمایشی" کلماتی هستند که AMG برای توصیف ماشین جدید اسپرت خود استفاده می کند و به نظر میرسد کلمات شایسته ای برای آن هستند. خط سقفی ضریف طراحی شده ی آن ، درهای بدون فریم و کناره های مخروطی شکل،AGM را حتی زمانی که در حال پارک است سریع نشان می دهد.

 

زیر کاپوت: یک موتورAMG کاملا جدید 4 لیتر V8biturbo و سیستم کلاچ 7 دنده ای دوگانه قدرت 510 اسب بخار را تولید می کند. AMG اعلام کرده است که موتور این خودرو اولین نسل از موتورماشین های اسپرت است که در داخل V خودرو سیستم توربو را دارد که هم باعث جم جور بودن خودرو می شود ،هم جریان بنزین را بهتر کنترل می کند و هم باعث مصرف بهینه ی سوخت میشود.