اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

فیات X500 تمامی نوآوری های فیات در چند سال اخیر را یکجا در خود دارد. این مدل بزرگترین مدل از کلاس 500 محسوب می شود و اولین کراس اور جم و جوری است که فیات تا به حال ساخته است . این مسئله از آنجایی قابل توجه است که خودرویی که بر اساس آن این مدل ساخته شده به خاطر طراحی بزرگش شهرتی ندارد. برای بزرگداشت ورود 500 کمپانی فیات سیاست مرسدس بنز را دنبال می کند به این صورت که تعداد محدودی از X500 را روانه ی بازار خواهد کرد تا فقط معطوف به قدرت خرید تعداد خاصی از مشتریان باشد. 

 

نوع رونمایی شده X500در سه نوع به بازار عرضه خواهد شد که به مشتریان بالقوه این امکان را خواهد داد که مدلی را که دلخواهشان است انتخاب کنند. دو نوع با موتور محور چرخ جلو به بازار خواهد آمد که یا موتور مولتی اِر 2 توربو 1.4 لیتری که 140 اسب بخار نیرو تولید می کند را داراست و یا یک مولتی جت 1.6 لیتری است که توانایی تولید قدرت 120 اسب بخار را دارد. اگر این مدل ها را ترجیح نمی دهید، می توانید مدل چهار چرخ محرک آن با یک موتور مولتی جت دو 2.0 لیتری که توانایی تولید 140 پونی را دارد انتخاب کنید. 

بعید به نظر می رسد که نوع تازه رونمایی شده ی X500 به زودی وارد بازار ایالات متحده شود، اما برای افراد علاقه مندی که در اروپا زندگی می کنند، مخصوصاً آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، یا سوئیس، شانس امتحان این نوع خاص X500 را خواهند داشت. به عنوان مدلی که برای اولین بار به بازار عرضه می شود، نوع جدید X500 می تواند نگاه های زیادی را به خود جلب کند. 

قیمت اولیه ی مدل های X500 از 27.700 دلار شروع خواهد شد و تا 38000 دلار برای آخرین مدل که مدل 4X4 باشد ادامه خواهد داشت.