اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

مدل های اروپایی 2015 مرسدس بنز کلاس E سیستم اینفوتینمنت (آموزشی-تفریحی) جدیدی همراه با قابلیت های دیگری را تجربه خواهند کرد که احتمالاً به عنوان مدل سال 2016 به بازار آمریکا معرفی شوند. مرسدس جدیدترین خودرو سازی است که 4GLTE را به عنوان آپشن ارائه می دهد، و گوشی های هوشمند و وسائل دیگر را می توان  با آن به اینترنت متصل کرد. البته مرسدس در مورد اینکه چه سیستمی آن را پیاده خواهد کرد و اینکه قیمت آن چقدر خواهد  بود هنوز ابراز عقیده ای نکرده است.

 

 

سیستم آنلاین" کامند" که به صورت آپشن خودرو نصب می شود حتی در حالت توقف نیز دسترسی به اینترنت را امکان پذیر می سازد. در حین حرکت، قابلیت های سیستم محدود به برخی اپلیکیشن های مرسدس مانند "رادیو مرسدس بنز" و "خدمات سرویس دهی مرسدس بنز" است. سیستم تشخیص صدا لینگواترونیک در اغلب سیستم های اینفوتینمنت به کار می رود، که شامل وارد کردن صوتی آدرس جهت مسیر یابی می شود. تمامی مدل های کلاس E صفحه نمایش 7 اینچی دارند، و سیستم اینفوتینمنت پایه را می توان با سیستم مسیر یابی بر اساس "گارمین" آپگرید کرد. 

مرسدس همچنین سرویس مجانی اطلاعات زنده ی ترافیک را به مدت سه سال بر روی کلاس E های اروپایی ارائه  می دهد. همانطور که از اسم مشخص است، این سیستم به روز رسانی های ترافیکی  لحظه به لحظه را  بر روی مسیر از پیش تعیین شده نمایش می دهد و نیز می تواند زمان ورود را بر اساس این اطلاعات محاسبه کند. قبل از معرفی مدل جدید، احتمالاً این جدیدترین به روز رسانی کلاس E خواهد بود. برای مدل سال 2007، پیش بینی می شود که سیستم بر روی پلت فرم MRA سوار خواهد شد که این پلت فرم بر روی مدل های کوچکتر کلاس C پیاده خواهد شد و مشخصه های ظاهری کلاس C  فعلی و مدل سال را اتخاذ خواهد کرد.