اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

درست 12 ماه بعد از رونمایی، خانواده ی کلاس C مرسدس بنز پیشرفت های مثبت و اساسی  در داخل کابین خود مشاهده کرده است. مهممترین تغییر درونی را می توان  تغییرات کاملاً اساسی در داشبورد  دانست که یک صفحه نمایش TFT عریض  بسیار شبیه به نوع استفاده شده در مدل کلاس  S را نشان می دهد. داشبورد جدید توانایی پیکر بندی مجدد را دارد و به راننده این اجازه را می دهد که چندین نمایش گرافیکی متنوع را با هم تجربه کند.

 

 

صفحه نمایش TFT پیشنهادی جدید مکمل سری تکنولوژی های رانندگی "مستقل" است که بر روی کلاس C  های بازبینی شده  و انتظار می رود که در اواخر 2016 رونمایی شود.  مدل جدید مجهز به تجهیزات تشخیصی خواهد بود، شامل رادار، دوربین ها و سنسور های اولتراسونیک که قابلیت تشخیص محیط اطراف را فراهم می آورد. 

قابلیت " Stop and Go Autopilot’" که بر روی کلاس های  S  فعلی نصب می شود مطمئناً بر روی کلاس های C نسل بعدی نیز نصب خواهند شد. این سیستم رانندگی مستقل در مسیر های پر ترافیک، کنترل خودرو از انحراف واستفاده از رادارو ترمز خودکار را برای جلوکیری از ضربه های با سرعت کم را ممکن می سازد.

 

تکنولوژی های داخل کابین کلاس Cمرسدس بنزاحتمال می رود نوع اولیه ی کلاس C که تست های زمستانی را در اسکاندیناوی سپری می کند با موفقیت بیرون آید. تست ها نشان داده که سنسورهای بیرونی خودرو در هوای خیلی سرد نیز به خوبی کار می کنند. شرایط اقلیمی منطقه ی تست به حدی بوده که سرمای هوا شدیداً پایین بوده و برف شیشه ی خودرو را پوشانده بوده است. حتی در شرایطی که خودروی جلو ممکن است برف بر روی سنسورها بپاشد، اختلالی در عملکرد آن ها پیش نیامده است.  دیگر مشخصه های کلاس C انتظار می رود که تقریباً در حد معمول مرسدس  باشد، که شامل برخی تغییرات داخلی و خارجی و نیز برخی  تغییرات موتور میشود.