آنتن دیجیتال فابریک سوزوکی گرند ویتارا

 

خصوصیات آنتن دیجیتال سوزوکی گرند ویتارا

 

در سیستم مالتی مدیا پیشرفته کاسکا مخصوص سوزوکی گرندویتارا، امکان استفاده از گیرنده تلویزیون دیجیتال، فراهم شده است. این گیرنده بصورت بخشی از گیرنده تلویزیون دیجیتال، از تجیهزات جانبی سیستم مالتی مدیا می باشد . سیستم پخش دیجیتال درتمام شهرهایی که سیگنال دیجیتال توسط صدا سیما پشتیبانی میشود قابل استفاده میباشد.


با نصب آنتن دیجیتال شما قادر به دریافت 21 شبکه تلوزیون و کانال های رادیویی داخل کشور( در حین حرکت و حتی در سرعت های بالا) با کیفیت بسیار عالی و دیجیتال خواهید بود.

 

لازمه گرفتن تصاویر دیجیتال در خودرو ابتدا داشتن دی وی دی تصویری با امکان پذیرش ورودی صدا وتصویر (AV) میباشد که میتوان باخرید بسته کامل آنتن دیجیتال از شرکت دهکده جهانی ونصب تخصصی آن در خودرو که توسط متخصصین مجرب و دوره دیده این شرکت انجام میشود، از تصاویر باکیفیت تلویزیون در تمامی شهرهای کشور پهناور ایران وتمامی جاده هایی که سیگنالهای صدا وسیمای ایران درآنجا وجود دارد، بهره مند گردید.

 

مزایای نصب آنتن دیجیتال در دهکده جهانی

 

گیرنده دیجیتال شرکت دهکده جهانی، تیونر دیجیتال بهینه سازی شده توسط متخصصان داخلی این شرکت میباشد؛ که با نصب این محصول بر روی خودرو این امکان برای شما بوجود می آید تا تصاویر بیست و یک شبکه تلوزیونی داخلی را با بهترین کیفیت، دریافت دارید و از وجود مشکلاتی نظیر برفک دارشدن تصویر و غیره, تصویر تلوزیون شما را مبرا میسازد.

مدت زمانی که نصب آنتن دیجیتال شرکت دهکده جهانی نیاز دارد درحدود چهل و پنج دقیقه است و لازم به یادآوری میباشد که نصب تمامی آپشنهای خودرو در شرکت دهکده جهانی به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی بصورت رایگان است و تمامی لوازم فروخته شده در این شرکت تحت آزمایشات فنی کارشناسان با تجربه این شرکت قرار گرفته وتائیده فنی از واحد فنی(R&D) این شرکت را کسب نموده اند، که گواه بر مرغوبیت این محصولات میباشد.


ویدیو نظرات مشتریان درباره آنتن دیجیتال سوزوکی ؟ 

 


نظرات مشتریان درباره آنتن دیجیتال سوزوکی ؟

 

 

  آقایون نمی دونید tv سوزوکی چگونه راه اندازی میشود.

 

  باید آنتن دیجیتال سوزوکی نصب کنید.

 

  دوستان اگه کسی آنتن دیجیتال سوزوکی نصب کرده لطف کنه راجع به کیفیتش یه توضیحی بده.

 

  من آنتن دیجیتال نصب کردم خوبه. در فواصل زیاد هم اگر جابجا بشی و آنتن نده با یکبار سرچ کانال، درست میشه.

 

  سلام. من گیرنده دیجیتال سوزوکی نصب كردم. فقط بفرماييد مناسبترين جا براي نصب آنتن های دیجیتال سوزوکی كجاست لطفا.

 

  سلام بهترین جا برای نصب آنتن های دیجیتال سوزوکی، یکی شیشه جلو، اون یکی هم شیشه عقب؛که با تغییر زاویه خودرو، آنتن دهی دچار مشکل نشه.

 

نظرات، انتقادات و پیشنهادات کلیک نمائید.

 

 

 


شما چطور صفحه فروش آنتن دیجیتال سوزوکی ویتارا ، را پیدا کردید

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر مارا در جستجوگرها پیدا کردید

آنتن دیجیتال , آنتن دیجیتال سوزوکی , گیرنده دیبجتال , آنتن تلوزیون ماشین

 anten digital , girande digital , antene dijital , Hkjk nd[djhg ,