اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

Sportage نمونه SUV خودروی تولیدی از شرکت کیا ساخت کشور کره جنوبی می باشد. شرکت ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش خودرو کیا اسپورتیج در ایران شرکت اطلس خودرو بوده است.

 

خودروی کیا اسپورتیج نمونه ای از خودروهای شاسی بلند پرطرفدار ایران است . این خودرو دارای حجم موتور 2359 و 4 سیلندر است حداکثر سرعت و توان خودرو به ترتیب برابر 185 کیلومتر بر ساعت و 175 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه می باشد از مزایای دیگر آن می توان به داشتن ترمز ABS و سانروف و دنده اتوماتیک اشاره کرد.

 

 

دارندگان خودرو کیا اسپورتیج همانند دارندگان خودروهای SUV دیگر گاهی هنگام سوار یا پیاده شدن از خودرو دچار مشکل می شوند، به همین دلیل آنها می توانند پارکابی فابریک خودرو را تهیه کرده و با نصب آن با آسودگی بیشتر وارد خودرو شده یا از آن خارج شوند.

 

وجود پارکابی برای خودرو علاوه برداشتن جنبه ی زیبایی برای خودرو و سهولت سوار یا پیاده شدن از خودرو مزایای دیگری نیز دارد که ، بدنه ی خودرو را از ورود صدمات و خط و خش در امان نگاه می دارد.

 

شرکت دهکده ی جهانی تامین کننده ی رکاب فابریک خودروی کیا اسپورتیج با برند winbo می باشد این محصول همراه با گارانتی ارائه شده و نصب در داخل شرکت به صورت رایگان می باشد.