اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

کمپانی شورلت در حال کار بر روی مدلی است که گفته می شود نسل جدیدی از کامارو ها محسوب می شود و در سپتامبر 2015 به عنوان مدل سال 2016 به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو قبلاً در پیست نوربرگینگ مورد آزمایش قرار گرفته بود، اما اطلاعات زیادی در مورد آن در دسترس نیست. در همین حین، جنرال موتورز با رونمایی از خودرو عضلانی و اسپشیال ادیشن دیگری در حال خداحافظی با کامارو فعلی است. با تزئینات SS، کامارو کاستوم قرار است قبل از اینکه در نیمه ی اول 2015 به دست فروشندگان برسد، در نمایشگاه خودرو لاس وگاس رونمایی شود.

 

مانند تمامی کاماروهای اسپشیال ادیشن، مدلی که قرار است  در نمایشگاه رونمایی شود دارای رنگ بدنه خاص اسپرت و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد دیگری است. 

اولین چیزی که نگاه ها را به خود خود جلب می کند رنگ سبز زمردی متالیکی است که اسپشیال ادیشن دارد. این رنگ مختص کامارو است که در نمای 2SS و در دو رنگ کوپه و یا کروکی به بازار می آید. علاوه بر رنگ، کامارو اسپشیال ادیشن ظاهر RS را دارند که شامل چراغ جلوهایی با چگالی بالای نور، چراغ عقب های LED دار گارد جلو RS، و سان روف و آنتنی به رنگ بدنه می شود. بالا برنده ی کاپوت که معمولاً رنگی مشکی دارد نیز همانند بال عقب به رنگ سبز زمردی خواهد بود. نمای بیرونی خودرو شامل چرخ های 21 اینچی کروم و استیکرهای  سایبر گری مسابقه ای است که مشخصه ی خاص این نوع کامارو است. 

نمای داخلی کمی ساده تر است جایی که مشتری یک کابین با نمای کلی مشکی رنگ را مشاهده خواهد کرد که دارای پنل های در  نقره ای رنگ است. شورلت همچنین دارای اگزوز دو-وضعیتی، سیستم نویگیشن، و دنده ی کوتاه پرتاب است. نوع کروکی دارای قسمت فوقانی مشکی است، در حالی که نوع کوپه سان روف را می تواند به صورت آپشن داشته باشد.

شورلت کامارو SS اسپشیال ادیشن 2015

اگرچه نمای های داخلی و بیرونی دارای مشخصه های خاصی هستند، تمامی قطعات مربوط به موتور از قبل موجود هستند و نیازی به تولید نیست. کامارو اسپشیال ادیشن دارای موتور نام آشنای V8 6.2 لیتری با قدرت 426 اسب بخار و نیروی گشتاور 420 فیت، و نیروی انتقال دستی 400 پونی و 410 پوند فیتی، و انتقال اوتومات  6 سرعته  است.