اخبار خودرو | جدیدترین خودرو ها | آخرین اخبار خودرو | اسپرت خودرو

شرکت هیوندای, خودروی سولاریس را مختص کشور روسیه به بازار عرضه کرد شرکت هیوندای از 5 سال گذشته خودروی سولاریس را مختص کشور روسیه به بازار عرضه کرد که فروش خوبی را برای شرکت هیوندای به همراه داشت. شرکت هیوندای از 5 سال گذشته خودروی سولاریس را اختصاصا برای کشور روسیه به بازار عرضه کرد. این خودرو فروشی مناسب رابرای شرکت هیوندای به بار داشت. شرکت هیوندای, خودروی سولاریس را مختص کشور روسیه به بازار عرضه کرد 

 

شرکت هیوندای از 5 سال گذشته خودروی سولاریس را مختص کشور روسیه به بازار عرضه کرد که فروش خوبی را برای شرکت هیوندای به همراه داشت. شرکت هیوندای از 5 سال گذشته خودروی سولاریس را اختصاصا برای کشور روسیه به بازار عرضه کرد. این خودرو فروشی مناسب رابرای شرکت هیوندای به بار داشت.

 

اخیرا هیوندای از مدل جدید سولاریس با طراحی جدید پرده برداری کرده که می تواند جایگزینی مناسب برای مدل های قبلی هیوندای سولاریس باشد. طول و عرض این مدل 3 سانتی متر از مدل قدیمی آن بزرگتر می باشد و 52 درصد از بدنه خودرو از فولادی با مقاومت بالا ساخته شده است.

 

از امکانات این خودرو می توان به مه شکن‌های گردی شکل با قاب اطراف کرومی رنگ،  یک جلوپنجره بزرگ شش ضلعی، چراغ‌های پیشانی کشیده به همراه چراغ‌های مخصوص روز ، سیستم ESP ،سیستم ناوبری (GPS)، دوربین‌های دید عقب، گرمکن‌های صندلی جلو ، سیستم کنترل هوا، استارت دکمه، 2 کیسه هوای ایمنی، و سوکت برق 12 ولت اشاره کرد.