یک اخترع صدرصد ایرانی :با عنایت خداوند متعال و تحقیقات مهندسین کوشا، شرکت دهکده جهانی موفق به اختراع و بومی سازی ماساژور برقی خودرو گردید. این اختراع منحصربفرد قابل نصب بروی انواع خودرو میباشد که در حال حاضر شرکت ایرانخودرو با نصب ماساژور صندلی بروی خودروی سوزوکی ویتارا و تمامی خودروها بصورت آپشن امکان استفاده تمامی هموطنان عزیز را از این محصول فراهم آورده است.

همچنین شرکت دهکده جهانی آماده نصب ماساژور صندلی بروی انواع خودرو میباشد. خودروهایی که به ماساژور صندلی شرکت دهکده جهانی مجهز شده اند عبارت اند از:سوزوکی گرندویتارا، بی ام دبلیو هایی که ماساژور نداشته اند ، انواع محصولات پژو ، انواع تویوتا ، پراید ، تیبا ، زانتیا ، مگان .

شرکت دهکده جهانی آمادگی لازم برای همکاری با تمامی شرکتهای خودرو ساز سبک و سنگین را اعلام داشته است . استفاده از ماساژور صندلی برای تمامی رانندگان بخصوص در رانندگی های طولانی مدت مانند مسافرت ویا ترافیک های خسته کننده بسیار ثمر بخش است. با استفاده از ماساژور صندلی شرکت دهکده جهانی دیگر از ترافیک نیز میتوان لذت برد . استفاده از این محصول در خودرو های سنگین نیز بسیار با اهمیت گردیده بطوری که در تصادفات اخیر اتوبوس مسافر بری که راننده مقصر بود این مطلب هویدا میگردد که ای کاش این خودرو مجهز به دستگاه ماساژور صندلی بود .

از این رو استفاده از ماساژور صندلی در تمامی خودرو های شخصی، عمومی و یا باری سفارش میشود که میتواند جلوی حوادث هولناک ناشی از خستگی را بگیرد. هر شخصی اگر بداند در رانندگی چه موقع حواس خودرا ازدست میدهد و خستگی بر او غلبه میکند, مطمئنا راننگی نمیکند.از این رو استفاده از این ماساژور هر ساعته پیشنهاد میشود که پس از کار کرد اتوماتیک پانزده دقیقه ای خود بخود خاموش شده تا به سیستم برق خودرو نیز آسیب وارد نگردد.

....
ویژگی های ماساژور صندلی:

- بــرطـــرف نمـــودن خـــــــواب آلــودگـــی

- رفــــع گرفــتــــگی و کرخــــتی عضـــلات

- سیســــتم قطــع اتــومــــاتیک ماســـــاژور

- نصب داخل صنـدلی ، نه به صـورت روکــش

- بدون کاهش امنیت اتومبیل و غیرقابل سرقت

- بدون ایجاد مزاحمت در حالت خامـــوش بودن

- غیر قابل روئــیت برروی صندلی بعد از نصب

- دارای برنــــــــامـه های متــــفاوت ماســــاژ


ماساژور صندلی خودرو با گارانتی - آپشن ماساژور خودرو